Úvod Medžugorje Aktuality z Medžugorje Stačí jen číst duchovní vzkazy Panny Marie?
Stačí jen číst duchovní vzkazy Panny Marie? 11.2.2016 Někteří lidé, zvláště když byli v Medžugorji, si se zájmem přečtou duchovní vzkazy Panny Marie. Ty jsou řečeny velmi taktně a nelze proti jejich obsahu nic namítat. Velmi často se mluví o modlitbě a někdy se upozorňuje, že jde o modlitbu srdcem.
Některým lidem to přece začíná být divné, říkají, že to znají, že se máme modlit. Zdá se, že Panna Maria je již zapomnětlivá, a tak to pro její stáří 2000 let tolerují.
Ale tak tomu není. Panna Maria je v těžké situaci a nemůže rovnou říci, že se modlíme jen slovy a ne srdcem.
Z toho důvodu dáváme do Zpráv informace, které ukazují též na důležitost a potřebu modlitby srdcem. Je to naprosto jasné, když jsme seznámeni se situací ve světě. Takže neustále je nutné uskutečňovat její vzkazy ve svém životě, což lidé nedělají. Jestliže nás duchovní vzkazy neprovokují ke změně života, je to známka, že je nechápeme, nebo se nám nechce je naplňovat. Proto svět je ve stále se zhoršující situaci a přijde doba, což je cíl zlého ducha – protože vzkazy neuskutečňujeme ve svém životě – že je brzy nikdo nebude moci šířit.  
 
 
 

2019 Vérité | S radostí vytvořil a spravuje manGoweb [webdesign studio]