Úvod Vérité Aktualitäten aus Vérité
Otázky, které nás zlobí Mittwoch, den 07. April 2010 um 00:00 Uhr
Keine Übersetzungen vorhanden.

     Svět je opravdu odedávna. Lidé během dějin věřili ve všechno možné od výkyvů počasí, nebeských těles, výtvorů vlastních rukou až po lidi, kterým připisovali božské vlastnosti. Pro věci, kterým nerozumí a považuje je za důležité člověk hledal a stále ještě hledá vysvětlení.
Uskuteční se letos zázrak v Garabandalu? Samstag, den 03. April 2010 um 00:00 Uhr
Keine Übersetzungen vorhanden.

     Přestože jsme loni i letos (Zprávy z Medžugorje 4/2010) uveřejnili, že dosud nejsou podmínky pro uskutečnění tohoto zázraku, někteří lidé na základě naivních domněnek šíří zprávy, že se zázrak letos uskuteční.
To je pro mě víra.. Sonntag, den 07. März 2010 um 00:00 Uhr
Keine Übersetzungen vorhanden.

     "Dvě děti: syn a dcera" – s úsměvem ve tváři plné vzpomínek a bolesti, pokračuje – "a muž byl s nimi, když zahynuly! Všichni tři..."
Zkouška na poušti Mittwoch, den 24. Februar 2010 um 00:00 Uhr
Keine Übersetzungen vorhanden.

     V Lukášově evangelijní zprávě této první postní neděle se Ježíš na poušti setkává s Luciferem. Rozvíjí se dialog. Nastávají tři zkoušky. Zamysleme se trochu, co se všechno skrývá za zkouškou, a jak Ježíš odpovídá na Luciferovy provokace.
Párty v Káně Galilejské Dienstag, den 19. Januar 2010 um 00:00 Uhr
Keine Übersetzungen vorhanden.

     Ježíš a Maria jsou na svatbě v Káně Galilejské. Maria si všímá, že došlo víno. A Ježíš proměněním vody ve víno zachraňuje situaci. Tedy, první Ježíšův zázrak.
Záhadný úkaz na Ukrajině Donnerstag, den 07. Januar 2010 um 00:00 Uhr
Keine Übersetzungen vorhanden.

     Dne 17. prosince 2009 chtěl jeden Ukrajinec nastartovat auto, ale nešlo to. Podíval se na oblohu a uviděl zvláštní jev - dvojitý kříž. Ihned jej nafilmoval na mobilní telefon. Když úkaz zmizel, normálně auto nastartoval. Tento jev probudil a oživil víru mnoha lidí nejen na Ukrajině, ale i ve světě. Níže jsou odkazy na zprávy ukrajinské a slovenské televize.
«StartZurück12345678910WeiterEnde»

 
 
 

2019 Vérité | S radostí vytvořil a spravuje manGoweb [webdesign studio]