There are no translations available.

Diskuse

Věřící člověk si může položit otázku, zda je správné využít alternativních metod léčení. K tomu by se dalo říci, že je rozumné nejdříve využít klasické medicíny a potom se obrátit k medicíně alternativní. Ovšem v dnešní době lidé přestávají tento postup respektovat a mnohdy začnou u alternativních léčitelů, protože ztratili z různých důvodů důvěru ke klasickým lékařům. Dokonce i někteří lékaři využívají ke svému léčení alternativní medicínu. Pro ilustraci uvádíme některé pozitivní případy léčení alternativní medicínou.

Mladí manželé z Prahy nemohli mít téměř dva roky dítě. Lékaři dávali různé léky, ale výsledek se nedostavil. Protože měli nedaleko města Sušice chatu, zastavili se za paterem Ferdou a ten se zamyslel a řekl paní: "Vy jste si koupila před dvěma roky ty zelené plavky." Paní překvapeně říká: "Ano, jsou moc hezké." - "Tak je hoďte do popelnice. Protože je v nich jedovaté barvivo, které difundovalo do vašich vaječníků a ochromilo jejich činnost. Dám vám byliny a za měsíc přijďte na kontrolu!" Přišli a on řekl: "Již je to velmi dobré, pokračujte a za měsíc opět přijďte!" Přišli a pater Ferda zajásal a řekl paní: "Tak již jste dva týdny v jiném stavu." A ve správném termínu se narodilo zdravé dítě.

Druhý případ se týká věřících manželů z Moravy. Paní měla 43 roků a přišla do jiného stavu. Manželé byli zpočátku překvapeni, ale potom byli rádi. Za necelé dva měsíce nastaly velké zdravotní komplikace a paní byla odvezena do nemocnice. Močení muselo být prováděno cévkováním a v děloze byl zjištěn myom (nádor ze svalové tkáně) o délce asi 4 cm. Při dalším vyšetření za týden byla velikost myomu odhadována na 7 cm. Všichni, i přizvaní známí lékaři, konstatovali, že gravidita bude velmi riziková, myom se bude patrně zvětšovat, cévkování bude stále nutné a pravděpodobně dojde k potratu.

Pro oba manžely to byla zdrcující zpráva. Volali známému, že podle klasické medicíny nemají šanci a zda nezná dobrého léčitele. Ten ihned zavolal známému léčiteli. Léčitel jasnovidecky potvrdil vážný stav a zjistil další závady, zejména na plících, a ihned poslal bylinné léky, které paní začala každý den užívat. Za dva dny došlo ke zlepšení zdravotního stavu. Za 12 dnů byla paní propuštěna do domácího ošetření a pokračovala v léčbě bylinami. V předpokládané době porodila zdravého chlapce. Za dva měsíce po porodu bylo vykonáno dvakrát důkladné vyšetření, ale myom nebyl nalezen a paní je zcela zdráva, což nedovedli lékaři pochopit.

 
 
 
 

2020 Vérité | S radostí vytvořil a spravuje manGoweb [webdesign studio]