Úvod Vérité Aktuality z Vérité Silvestrovská pouť do Medžugorje 2012
Silvestrovská pouť do Medžugorje 2012 4.1.2013
There are no translations available.

Silvestrovská pouť do Medžugorje  proběhla ve velmi dobrém duchovním ovzduší. Rovněž počasí bylo dobré: první den bylo sice chladněji a trochu ráno poprchalo, ale další dny bylo po 8. hodině slunečno a teploty během dne byly 15 °C (v ČR byly kolem 0 °C). Účast zahraničních poutníků byla velká.
Kromě běžného programu jsme měli pro naši skupinu ...

přednášky o další zhoršující se situaci světa, což by mělo povzbudit poutníky k modlitbě srdcem. Další přednášky se týkaly modlitby srdcem, jak máme uvedeno v knížce „Úvahy k základním modlitbám“, výklad  hlavního  medžugorského poselství, což téměř nikdo nezná, dále o zjeveních pro Jelenu a Marianu o radách Panny Marie pro modlitební skupiny včetně jejich radách pro běžný život, o ochraně Panny Marie v době války a v nastávající době.
Bylo upozorněno, že lze očekávat, že za 2 – 3 roky nastane persekuce víry a třeba za 4 – 5 let bude obtížné se dostat i do Medžugorje. Proto je nutné oživovat víru. Jestliže jsme to na pouti dělali, poznáme z toho, že po příjezdu domů máme alespoň trochu snahu se v něčem obracet.

 
 
 
 

2019 Vérité | S radostí vytvořil a spravuje manGoweb [webdesign studio]