Úvod Vérité Aktuality z Vérité „Opravdu poslední“ pouť do sv. země v r. 2020
„Opravdu poslední“ pouť do sv. země v r. 2020 7.5.2019
Preklad nie je k dispozícii.

Centrum VÉRITÉ vyhlašuje Pouť do sv. země-netradičně od 12. do 22. března 2020. Pouť je zaměřena na získání Boží ochrany pro nejtěžší nastávající léta do roku 2024 (viz kniha : Těžká léta před těžkou dobou V.) I když jsme rozšířili počet míst na 55 bývá zájezd obsazen třeba měsíc před termínem podání přihlášek.

-Na poutě se připravujeme pomocí poznatků z 50ti výzkumných cest na biblická místa a na základě konzultací s biblickým ústavem v Jeruzalémě, který má zájem o naše objevy. V čem bude zdokonalena pouť v r. 2020 ? - Za účelem oživení víry u poutníků budeme stručně citovat biblické události a poukazovat na vlastnosti a osudy jednotlivých biblických osob, aby z toho vyplynulo poučení, jak máme jednat i v dnešní době. - Pro lepší vniknutí do biblických událostí budou zhotoveny další stereo nahrávky - Do cesty jsme zařadili i Berševu, která se týká Abraháma a Izáka a krále Abilmelecha (ten den ale bude nutno pečlivě dodržovat časové limity). - Patrně se nám podaří vyvinout nová rádia pro výklad a demonstraci zvukových nahrávek.

Aktualizace: K termínu 6. srpna 2019 jsme dostali 50 přihlášek na tuto pouť. Od počtu 55 přihlášek budeme brát asi 15-20 náhradníků.

Program zde

 
 
 
 

2019 Vérité | S radostí vytvořil a spravuje manGoweb [webdesign studio]