Kardinál Schönborn a duchovní situace v Rakousku 7.7.2011

Kardinál Schönborn se snaží zastavit klesající duchovní úroveň v Rakousku. Proto několikrát pozval vizionáře z Medžugorje do Vídně. Ukázalo se, že lidé na tato setkání pozitivně zareagovali a z osobních rozhovorů s nimi viděl, že se začali obracet.

Proto se stále více zajímal o zjevení v Medžugorji a nakonec tam na pět dnů přijel koncem roku 2009. Bezprostředně pak o svých dojmech podal pozitivní zprávu papeži Benediktu XVI. a Vatikán zaštítil Medžugorji svojí komisí.
I v tomto roce se pod jeho záštitou konala setkání vizionáře Ivana v těchto městech: Linz (9. 6. 2011), Salzburg (11. 6. 2011) a Mnichov (12. 6. 2011). Ukazuje se, že nedůvěra vůči zjevením v Medžugorji a Panně Marii se snižuje a mnoho lidí s velkým zájmem přichází na tato setkání s vizionáři, projevují zájem o příslušnou literaturu a jezdí na pouť do Medžugorje.
Obdobná situace nastává i v Itálii, kde žije vizionářka Maria. V posledních letech velmi vzrůstá počet italských poutníků do Medžugorje. Na rok 2011 mají italští poutníci zamluveno v Medžugorji více než 700 000 lůžek.

 

 
 
 
 

2023 Vérité | S radostí vytvořil a spravuje manGoweb [webdesign studio]