Silvestrovská pouť do Medžugorje 2012 4.1.2013

Silvestrovská pouť do Medžugorje  proběhla ve velmi dobrém duchovním ovzduší. Rovněž počasí bylo dobré: první den bylo sice chladněji a trochu ráno poprchalo, ale další dny bylo po 8. hodině slunečno a teploty během dne byly 15 °C (v ČR byly kolem 0 °C). Účast zahraničních poutníků byla velká.
Kromě běžného programu jsme měli pro naši skupinu ...

přednášky o další zhoršující se situaci světa, což by mělo povzbudit poutníky k modlitbě srdcem. Další přednášky se týkaly modlitby srdcem, jak máme uvedeno v knížce „Úvahy k základním modlitbám“, výklad  hlavního  medžugorského poselství, což téměř nikdo nezná, dále o zjeveních pro Jelenu a Marianu o radách Panny Marie pro modlitební skupiny včetně jejich radách pro běžný život, o ochraně Panny Marie v době války a v nastávající době.
Bylo upozorněno, že lze očekávat, že za 2 – 3 roky nastane persekuce víry a třeba za 4 – 5 let bude obtížné se dostat i do Medžugorje. Proto je nutné oživovat víru. Jestliže jsme to na pouti dělali, poznáme z toho, že po příjezdu domů máme alespoň trochu snahu se v něčem obracet.

 
 
 
 

2022 Vérité | S radostí vytvořil a spravuje manGoweb [webdesign studio]