Uskuteční se letos zázrak v Garabandalu? 3.4.2010

     Přestože jsme loni i letos (Zprávy z Medžugorje 4/2010) uveřejnili, že dosud nejsou podmínky pro uskutečnění tohoto zázraku, někteří lidé na základě naivních domněnek šíří zprávy, že se zázrak letos uskuteční.

     Podle sdělení vizionářek se má v Garabandalu uskutečnit zázrak. Termín se váže na čtvrtek 13. dubna, kdy na tento den připadne svátek mučedníka pro Eucharistii a jehož jméno není španělské. Na základě logických úvah se zdá, že z dosavadních mučedníků by to mohl být sv. Hermenegild, a pak připadají v úvahu roky: 1993, 1995, 2000, 2006, 2017, 2023 a 2028 (viz REGINA č. 4/2003).
     Dále je známo, že před Zázrakem, ještě v tom příslušném roce, má dojít k tzv. výstraze (viz REGINA č. 2/1998). Výstraha má trvat velmi krátce a prožijí ji všichni lidé na světě. Vše se má na okamžik zastavit a lidé pocítí, co všechno špatného v životě udělali. K této výstraze by tedy muselo dojít do konce března téhož roku, co bude Zázrak. Navíc Zázrak se má uskutečnit, až v něj nebude skoro nikdo věřit.
     V den Zázraku se uskuteční v Církvi málo častá radostná událost. Conchita řekla, že to bude něco jako vyhlášení dogmatu. Dále pak řekla, že Zázrak se stane v období, kdy papež pojede do Ruska. Mari Loli řekla, že před Zázrakem bude komunizmus ovládat svět a pro kněze bude obtížné sloužit mše. Tato situace zatím nenastala.
     Současný stav světa je sice kritický, ale nejsou náznaky, že by dramatické události přeměn měly započít v roce 2010. Navíc Panna Maria v Medžugorji nás stále upozorňuje, že je ještě doba milosti. Máme ji využít pro obrácení. Až doba milosti skončí, začnou přicházet na svět pohromy a nastanou dramatické události pro přeměnu světa.
     Proto je nesmírně důležité v této době milosti využít všechny síly k obrácení světa, zvláště mimořádné milostí Boží, zejména na místech, kde se ještě zjevuje Panna Maria, což je Medžugorje. Ale je nutno jet na toto místo jako na pouť a nikoliv tuto cestu brát jako náboženskou turistiku. Bohužel v poslední době někteří organizují pouť jako náboženskou turistiku, což je zřejmě otevřené ignorování Boží pomoci v době nejtěžší pro lidstvo.
F.M.

 
 
 
 

2023 Vérité | S radostí vytvořil a spravuje manGoweb [webdesign studio]