Vánoční a Silvestrovská pouť 2010 3.1.2011

O Vánoční pouti byly teploty kolem 15 stupňů Celsia ve dne a 10 stupňů v noci (v ČR byly o 10, 15 stupňů nižší). Bylo sice zataženo a poutníci občas zmokli, ale duchovní atmosféra byla vynikající.

Na této pouti byli starší i mladší lidé, ale během pouti vznikla mezi všemi srdečná atmosféra. Na Hod Boží jsme měli společný oběd. Mnozí poutníci si přáli na příští Vánoce do Medžugorje opět přijet.

O Silvestrovské pouti se ochladilo na teplotu ve dne asi + 7 stupňů a v noci na - 2. Ale denně svítilo slunce, bylo bezvětří a celkově nádherné počasí. Rovněž vládla výborná duchovní atmosféra, kterou doplňovaly přednášky: o změně situace ve světě a změně vzkazů Panny Marie před dvěma lety, o pedagogice P. Marie na začátku zjevení, o vedení modlitební skupiny vizionářky Jeleny P. Marií, o ochraně poutníků v době války a vývoji světa do konce pontifikátu příštího papeže.
S velkým nadšením přijali poutníci setkání s vizionářkou Vickou, která se po těžké operaci páteře a dlouhodobé rehabilitaci v Záhřebu opět začíná setkávat s lidmi.
Děkujeme Bohu a Panně Marii za velké požehnání při obou poutích pořádaných Centrem Vérité. Máme dojem, že se na nich podařilo vytvořit duchovní atmosféru, která se blížila atmosféře poutí v prvních letech zjevení.

 

 
 
 
 

2022 Vérité | S radostí vytvořil a spravuje manGoweb [webdesign studio]