Vychází nová kniha - Pravá biblická místa ve Svaté zemi 13.8.2010
There are no translations available.

Pravá biblická místa I.Na základě výzkumu od roku 1992 vydává Centrum VÉRITÉ unikátní publikaci Pravá biblická místa ve Svaté zemi I., významnou nejen pro poutníky, ale i pro historiky a biblisty.

Jsou v ní uvedeny důvody pro pravost a nepravost důležitých biblických míst, která autor vícekrát navštívil a od roku 2009 vede na tato místa úspěšně poutní skupiny.

Publikace nejen prohlubuje a upevňuje víru, ale i nadchne člověka pro následování Ježíšova života.

V prvním dílu publikace jsou uvedena tato biblická místa: tři nepravé křížové cesty (včetně Via dolorosa) a téměř neznámá pravá křížová cesta; pravá a nepravá Golgota; pravý a nepravý (v Chrámu Božího hrobu) Kristův hrob. Dále je uvedeno pravé křestní místo (v Jordánsku) a nepravé (Jardenit); pravé (ortodoxní) a nepravé (katolické) Pole pastýřů, pravé a nepravé místo zázraku proměnění vody ve víno; Getsemanská a Olivová zahrada; pravost událostí v Sodomě a Gomoře. Jsou uvedeny důvody pro zavedení nepravých míst.

Stručně je popsán i objev a důvody pro pravost studny, do níž byl vhozen Josef a pak prodán do Egypta. Pro oživení popsaných míst jsou uvedeny průběhy biblických událostí podle bl. Kateřiny Emmerichové.

(168 stran, křídový papír, 148 barevných obrázků, pevná šitá vazba V8, 320 Kč) Již v prodeji, objednat můžete v našem e-shopu, v sekci produkty.

Pravá biblická místa I.

 
 
 
 

2024 Vérité | S radostí vytvořil a spravuje manGoweb [webdesign studio]